Fibertek Türkiyenin bir çok farklı noktasında önemli projelere imza atmış bir ekibin tecrübelerini birleştirmesiyle kurulmuştur.
 
Müşterilerimize yapısal kablolamadan network çözümlerine, yangın algılama sistemlerinden IP CCTV sistemlerine, kartlı geçiş ve güvenlik sistemlerinden , alt yapı çözümlerinden  mekanik otomasyona ve kurulumunu yaptığımız tüm sistemlerin 7/24 destek hizmetine kadar geniş bir yelpazede ülkemiz genelinde hizmet veriyoruz.

Çalışmalarımızı Büyük çözüm sağlayan entagrasyon firmaları ( Taşaronluk ) kanalı ile yaptığımız gibi , direk kuruluşların ihtiyaçlarını da  sağlamaktayız.
 
Emniyet ,İnşaat, Eğitim, Endüstri, Sağlık, Otelcilik, Üniversiteler,  Medya, Finans ve sigorta çözümlerimizle uzmanlaştığımız sektörlerdir.
 
Çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyerek müşterilerimizin günümüz ve gelecekteki beklentileri ve ihtiyaçları doğru algılanıp değerlendirilmek suretiyle, hizmetin zamanında sunulmasını sağlıyoruz. Müşterinin memnuniyet, öneri ve şikayetini etkin bir şekilde değerlendiriyoruz.
 
Yaptığı işin müşteriye sunulan hizmete katacağı değerinin bilinciyle; çözüm üreten, işini sahiplenen, bilgisini paylaşan, takım çalışmasını bilen ve katılan, kendisini sürekli geliştiren çalışanlarımızla hizmet veriyoruz.